سوپرمارکت آنلاین لیمو کادو
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

حریم خصوصی و قوانین

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های لیمو کادو مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های لیمو کادو مارکت ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

  1. ۱٫ رعایت حریم شخصی لیمو کادو برای حریم شخصی‌ افراد احترام قائل است. بدین منظور اطلاعاتی‌ که از کاربران برای ثبت نام دریافت میشود به هیچ عنوان در اختیار شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت و کاملا محرمانه است. مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور به عهده کاربر می‌باشد، لذا از در اختیار گذاشتن رمز عبور خود به افراد دیگر خودداری کنید.
  1. ۲٫ نمایندگی لیمو کادو مارکت هم اکنون هیچ فروشگاهی ندارد، خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی لیمو کادو مارکت اطلاع دهید.
  1. ۳٫ عودت کالادر صورتیکه کالای ارسال شده با سفارش شما مغایرت دارد، تاریخ انقضای آن گذشته است و یا مهلت مصرف آن کوتاه است، می‌توانید یک یا همه اجناس سبد خرید را مرجوع کنید. در صورتیکه گزینه “پرداخت در محل” را انتخاب کرده باشید، میتوانید از پرداخت صورتحساب خودداری کنید و اگر پرداخت را به صورت آنلاین انجام دادید با ارسال کد سفارش به سامانه خدمات مشتریان، با شما تماس گرفته می‌شود و پیگیری از این طریق انجام می‌شود.
  1. ۴٫ ارتباطات هرگونه اطلاعاتی که در هنگام ثبت نام از جمله شماره‌ی تماس و پست الکترونیکی در اختیار ما در لیمو کادو ‌مارکت قرار می‌دهید، تنها اطلاعات رسمی و مورد تایید مشتری و هم‌چنین راه‌های ارتباطی ما و شما، جهت پاسخگویی و ارائه‌ی اطلاعیه‎‌ها به شما عزیزان خواهد بود. توجه داشته باشید شماره‌ی اطلاع رسانی لیمو کادو ‌مارکت ۰۲۶۳۶۶۵۲۱۴۳ و ۰۹۲۱۹۸۷۵۱۴۸ است. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان لیمو کادو مارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام لیمو کادو ‌مارکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به support@limokado.ir اطلاع دهید.

در صورت داشتن هرگونه سوال درباره حقوق کاربران میتوانید با شماره تلفن و یا پست الکترونیک ارتباط برقرار کنید.

 امور مشتریان: کرج ، ملارد ، گلستان ۳۲ ، پلاک ۲۴٫

تلفن تماس : ۰۲۶۳۶۶۵۲۱۴۳ – ۰۹۲۱۹۸۷۵۱۴۸

 پست الکترونیکی :support@limokado.ir